E-Katalog

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için kataloğumuzu indirin.

E-Katalog İndir

ÜRETİM TESİSİMİZ

Şirket politikalarımızın önceliklerinden bir tanesi kalite standartlarından taviz vermemektir. Bu doğrultuda üretim süreçlerini takip etmek, bu standartları sürekli geliştirmek amacıyla önem arz etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar fabrikamıza ve makine parkurumuza sürekli yatırımlar yaparak üretimimizi müşteri odaklı ve kalite standartları doğrultusunda geliştiriyoruz. Bu yatırımlar sonucunda kurulan tam entegre tesisimiz ile bir ürünün LDPE granül halinden başlayarak koruma bandı olarak müşterilerimizin kullanımına hazır hale gelene kadar ki tüm süreçleri kendi bünyemizde yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İş modelimiz müşterilerimizin talep ettiği her yüzeye özel, çeşitli kalınlıklarda, genişliklerde ve farklı yapışma seviyelerinde baskılı veya baskısız olarak üretim yapmaktır.

Geleceğe ve teknolojiye yatırım politikamız doğrultusunda kuruluş hedeflerimizden birisi olan ihracat ile dünyanın dört bir yanına ulaşma ve ülkemize katkı sağlama hedefimizi yüksek oranlarda başarmaktayız.

Bugün ulaştığımız bu başarının sürdürülebilir olması amacıyla, üretim tesisimizde teknoloji, kapasite artırımı, makine parkuru ve sistemsel iyileştirmeler anlamında yatırımlarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Yerli sermayemiz ile gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sonucunda kalitemizi ve teknoloji üstünlüğümüzü geliştirerek yurt içinde sektör öncülüğümüzü korumayı ve yurt dışında da pazar payımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.