تیم مدیریت

Nida TEMİZ

نیدا، زندگی حرفه ای خود در صنعت ساختمان سازی را بعنوان مهندس ساختمان آغاز کرد. در سال 1997 وارد حرفه تولید در صنعت نوار محافظ شد. در سال 2006 شرکت مسئولیت محدود آدین را تاسیس کرد و صادرات فیلم های محافظ را آغاز کرد. در سال 2011 تحت عنوان شرکت سهامی آدین وارد عرصه تولید فیلم های محافظ شد. نیدا، دارای مدرک مهندسی ساختمان از دانشگاه اودتوی آنکارا و فوق لیسانس مدیریت کسب و کار (MBA) از دانشگاه فنی استانبول است. متاهل است و یک فرزند دارد.

Alkın TEMİZ

آلکین تمیز در بلغارستان بدنیا آمد. زندگی حرفه ای خود را با تجارت در روسیه آغاز کرد. وی در طول زندگی حرفه ای خود تقریبا در تمام کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق فعالیت داشته و یک شبکه کاری متنوع ایجاد کرده. آلکین، از تجربه خود در فروش بین المللی و شبکه کاری خود در چسب آدین استفاده کرده و به زبان روسی و بلغاری بخوبی مسلط است. متاهل است و یک دختر دارد.

Cenk DURUŞ

جنک زندگی حرفه ای خود را در سال 2004 آغاز کرده. پس از فعالیت در بخش های مختلف در سال 2011 بعنوان مدیر فنی فروش به شرکت آدین پیوسته.
جنک دوروش که مسئولیت محصولات جدید و گسترش مشاغل را دارد، فرصت های موجود در صنعت پلاستیک را شناسایی کرده و محصولات را براساس نیاز این صنعت توسعه داد. جنک فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه فنی استانبول است. او متاهل است و دو پسر دارد.