Başkandan


ADİN Yapışkanlı Bant ve ADİN İthalat şirketleri, sektörde uzun yıllar profesyonel yönetici olarak çalışan Nida Temiz tarafından 2007 yılında kuruldu. Ülkemizdeki ender kadın girişimcilerinden biri olan Nida Temiz, bir çok engeli azmi ve sabrıyla aşmış, Adin Bant‘ı bugünkü konumuna getirmiştir.

ADİN üretiminde profesyonel olduğu tutkallı koruma bantlarının yanı sıra,  kendinden yapışkanlı koruma bantları, kompozit filmleri, baskılı ve baskısız koli bantları, köpük yüzey koruma filmleri, paketleme bantları, maskeleme bantları ve sera bantlarının da üretimini yapmaktadır. Adin, genç ve dinamik ekibi, esnek anlayışıyla hızla büyümekte ve ürün portföyüne her gün yeni ürünler ekleyerek, sektöründe vazgeçilmez bir yer edinmektedir.

ADİN, rekabetçi şirket yapısı ve azmi sayesinde 48 ülkeye ihracat yapan, en çok tercih edilen önemli bir marka haline gelmiştir. Bölgesinde önemli bir üretici olan Adin, ISO 9001 kalite sistemini özümsemiş ve üretim süreçlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

“Sektörümüzde markamızı en üst seviyelere taşıyan yöneticilerimize, personelimize ve tüm girişimcilerimize teşekkürlerimi sunarım.”

Nida Temiz

ADİN Bant A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

.