KARİYER


GENEL BAKIŞ

ADİN YAPIŞKANLI BANT AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş; tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Sektörümüze adım atan tüm bireyler, ADİN BANT A.Ş.‘de mesleğine tutkuyla bağlanır.

Geniş faaliyet alanı ve çok kültürlü yapısıyla ADİN BANT A.Ş., çalışanlarına sektörümüzde eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Şirkete bağlılık ve etkin ekip çalışması, şirket kültürünün en karakteristik özelliklerindendir. Çalışanların sahip olduğu nitelikler şirketimize ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve şirket hedefleri uyum içindedir.

ADİN BANT A.Ş., insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.

İŞ BAŞVURUSU

İş başvurusu için hazırladığınız CV‘nizi 0212 734 39 43 numaralı faksa, info@adintape.com mail adresine veya doğrudan aşağıdaki formu doldurarark gönderebilirsiniz

İŞ BAŞVURU FORMU

(*) Doldurulması gerekli alanlar.

GENEL BİLGİ :

EĞİTİM:

İŞ TECRÜBESİ:

DİĞER BİLGİLER: