Yönetim Ekibi

Nida TEMİZ

Nida, inşaat sektöründe kariyerine İnşaat Mühendisi olarak başladı. 1997’de  Koruyucu Bant Endüstrisinde üretim kariyerine geçti. 2006 yılında ADIN Ltd. şirketini kurdu ve koruyucu filmleri ihraç etmeye başladı. 2011 yılında ADIN A.S olarak koruyucu film üretimine girdi. Nida, ODTÜ, Ankara’dan İnşaat Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisansı  derecesine sahiptir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Alkın TEMİZ

Alkin Temiz Bulgaristan’da doğdu. Kariyerine Rusya’da emtia alım satımı işlemleri başladı.  Kariyeri boyunca eski Sovyet Cumhuriyetlerinde hemen hemen bütün ülkelerde çalıştı. İyi çeşitlendirilmiş bir iş ağı kurdu. Alkin, uluslararası satış tecrübesini ve iş ağını Adin Bant’ın için kullanmakta olup, Çok iyi derecede Rusça ve Bulgarca biliyor. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Cenk DURUŞ

Cenk kariyerine 2004 yılında başladı. Farklı sektörlerde çalıştıktan sonra  2011 yılında Adin’e Teknik Satış Müdürü olarak katıldı.

Yeni ürünler hem de işletmeler geliştirmekten sorumlu olan  Cenk Duruş, plastik sektöründeki fırsatları tespit edip sektörün ihtiyaçları için ürünler geliştirdi. Cenk. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Evli ve iki oğlu vardır.